Anna Kołakowska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
MEDICUS

Historia firmy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICUS w Prabutach rozpoczął swoją działalność w styczniu 2000r. Założycielem i właścicielem jest Pani lek. med. Anna Kołakowska.

NZOZ MEDICUS powstał jako pierwszy i do tej pory jedyny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Prabutach, który obejmuje swoją opieką lekarską i pielęgniarską ok. 11000 pacjentów.

Głównym zadaniem przychodni są świadczenia medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ponadto świadczone są specjalistyczne ambulatoryjne usługi medyczne i rehabilitacja.

W celu podniesienia jakości oferowanych usług, w 2006r. NZOZ MEDICUS wdrożył i uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością w zakresie świadczonych usług medycznych.

NZOZ we współpracy z samorządem Prabut propaguje i prowadzi programy prozdrowotne na rzecz lokalnej społeczności. Za prowadzoną działalność prozdrowotną i społeczną w roku 2014 NZOZ MEDICUS w Prabutach otrzymał od Starosty Powiatu Kwidzyńskiego tytuł „Przedsiębiorca Roku 2014”.

Polityka NZOZ jest skierowana przede wszystkim na zapewnienie wysokiego standardu medycznego, organizacyjnego i etycznego świadczonych usług.

Leczyć, zapobiegać, rehabilitować – to są pojęcia, które stanowią motto w naszej codziennej pracy.

Przyjdź, zobacz, przekonaj się i zaufaj nam.